Dom

99 m2

2 sypialnie 

 

3 łóżka

Plac

 

Zabaw

Plac

 

Zabaw

 

Pomost

 

Plaża

 

Basen

Łódka +

rower wodny

Balia

 

ogrodowa

Balia

 

ogrodowa

 

Ognisko

 

Grill

 

Wi-Fi

 

Klimatyzacja

 

2 łazienki

 

2 x prysznic

Maks

 

8 osób

Salon

 

sofa

Działka

 

750 m2

Wyposażenie

Dom

99 m2

2 sypialnie 

 

4 łóżka

Plac

 

Zabaw

 

Pomost

 

Plaża

 

Basen

Łódka +

rower wodny

Balia

 

ogrodowa

 

Ognisko

 

Grill

 

Wi-Fi

 

Klimatyzacja

 

2 łazienki

 

2 x prysznic

Maks

 

10 osób

Salon

 

sofa

Działka

 

650 m2

Wyposażenie

 

Sauna

Dom

125 m2

4 sypialnie 

 

4 łóżka

Plac

 

Zabaw

 

Pomost

 

Plaża

 

Basen

Łódka +

rower wodny

Balia

 

ogrodowa

 

Ognisko

 

Grill

 

Wi-Fi

 

Klimatyzacja

 

2 łazienki

 

wanna + prysznic

Maks

 

10 osób

Salon

 

sofa

Działka

 

1800 m2

Wyposażenie

Cena już od:

590 zł

Kontakt

Water House

 

Dom o powierzchni 90 m2 mieści się w miejscowości Regiel około 5 km od Ełku nad jeziorem Regelskim. Składa się z dwóch sypialni oraz łazienki na górze, salonu z kuchnią oraz łazienki na dole. Obie sypialnie wyposażone są w łóżka 160 cm oraz w jednej z nich jest dostawka 130 cm. Dodatkowo w domu znajduje się małe łóżeczko dziecięce. Salon na dole wyposażyliśmy w rozkładaną sofę. W domu znajduje się m.in. w klimatyzacja (sypialnie + salon na dole) pralko-suszarka,  zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa. Mieści się on na działce o powierzchni 750 m2, która jest do wyłącznej dyspozycji  naszych gości. W ogrodzie można skorzystać z grilla oraz leżaków. Działka ma dostęp do jeziora nad którym przygotowaliśmy plażę. Dodatkowo na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, trampolina, miejsce na ognisko, łódka wiosłowa, rowerek wodny. Goście domu Water House mają również do dyspozycji basen o wymiarach 10 x 5 m (czynny od czerwca do września). Nad jeziorem po wcześniejszej rezerwacji można skorzystać z Wood Garden Spa - sauna fińska + jacuzzi z widokiem na jezioro.

 

Cena już od:

590 zł

Cena już od:

890 zł

Nasze domy

Sun House

 

Dom o powierzchni 99 m2 mieści się w miejscowości Regiel około 5 km od Ełku nad jeziorem Regelskim. Składa się z dwóch sypialni oraz łazienki na górze, salonu z kuchnią oraz łazienki na dole. Obie sypialnie wyposażone są w łóżka 160 cm oraz dostawki 130 cm. Dodatkowo w jednej z nich znajduje małe łóżeczko dziecięce. Salon na dole wyposażyliśmy w rozkładaną sofę. Dodatkowo w domku znajduje się m.in. w klimatyzacja (sypialnie + salon na dole) pralko-suszarka,  zmywarka, ekspres do kawy, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa. Mieści się on na działce o powierzchni 650 m2, która jest do wyłącznej dyspozycji  naszych gości. W ogrodzie można skorzystać z grilla oraz leżaków. Działka ma dostęp do jeziora nad którym przygotowaliśmy plażę. Dodatkowo na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, trampolina, miejsce na ognisko, łódka wiosłowa, rowerek wodny. Goście domu Sun House mają również do dyspozycji basen o wymiarach 10 x 5 m (czynny od czerwca do września) oraz balię ogrodową (indywidualna) przypisaną do domu.

Forest House

 

Dom o powierzchni 125 m2 mieści się w miejscowości Regiel około 5 km od Ełku nad jeziorem Regelskim. Składa się z trzech sypialni, łazienki z wolnostojącą wanną oraz pokoju kinowego na górze, salonu z kuchnią oraz łazienki na dole. Obie sypialnie wyposażone są w łóżka 160 cm. Salon na dole wyposażyliśmy w rozkładaną sofę. Dodatkowo dom posiada m.in. w klimatyzację (sypialnie + salon na dole) pralko-suszarkę, zmywarkę, ekspres do kawy, płytę indukcyjną, piekarnik, kuchenkę mikrofalową. Mieści się on na działce o powierzchni 1800 m2, która jest do wyłącznej dyspozycji  naszych gości. W ogrodzie można skorzystać z stołu z krzesłami, leżaków oraz grilla. Działka ma dostęp do jeziora nad którym przygotowaliśmy plażę. Dodatkowo na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, trampolina, miejsce na ognisko, łódka wiosłowa, rowerek wodny. Na części wspólnej do dyspozycji gości jest basen zewnętrzny o wymiarach 10x5m i głębokości 120 cm (czynny od czerwca do września). Dom znajduje się najbliżej wody dzięki czemu ma przepiękny widok na całe jezioro z górnych sypialni. Jest to dom o podwyższonym standardzie.

Obiekty partnerskie

 

 

Ruda Chata

 

Dom mieści się w miejscowości Tałty około 5 km od Mikołajek nad jeziorem Tałty. W najbliższej okolicy znajduje się port, plaża gminna, wiele restauracji oraz sklep.

Składa się z sypialni, salonu, kuchni oraz łazienki na parterze oraz 2 sypialni, antresoli i łazienki na górze. Dom mieści maksymalnie 10 osób dorosłych. Powierzchnia 250 m2 jest na tyle duża, że przy pełnym zameldowaniu czuć swobodę. W salonie na dole znajduje się kominek oraz miejsce do pracy. Dom jest w pełni wyposażony: garnki, sztućce, naczynia.
Niesamowitego uroku dodaje wielki ogród. W nim każdy znajdzie miejsce na odpoczynek. Przy domu znajduje się również grill i miejsce na ognisko. Wielki taras z widokiem na jezioro Tałty to idealne miejsce na wieczorny odpoczynek.

 

Cena już od:

900 zł

Kontakt

Dom

240 m2

4 sypialnie 

 

6 łóżek

 

Plaża

gminna

 

Ognisko

 

Grill

 

Wi-Fi

 

2 łazienki

prysznic +wanna

Maks

 

8 osób

Salon

 

sofa

Działka

 

1700 m2

Wyposażenie

Relax House

 

Dom mieści się w miejscowości Małkinie około 8 km od Ełku nad jeziorem Woszczele. Najbliższa okolica domu to lasy no i jezioro do którego jest bezpośredni dostęp.

Składa się z dwóch sypialni na górze, salonu z kuchnią oraz łazienki na dole. Obie sypialnie wyposażone są w łóżka 160 cm. Dodatkowo w jednej z nich znajduje się dostawka 125 cm a w drugiej małe łóżeczko dziecięce. Salon na dole wyposażyliśmy w rozkładaną sofę. Dodatkowo dom wyposażyliśmy m.in. w klimatyzację (sypialnie) pralko-suszarkę, zmywarkę, ekspres do kawy, blender, płytę indukcyjną, piekarnik.
Niesamowitego uroku wnętrzu domu nadaje przeszklona piwniczka winna oraz kominek wykonany z pruskiej cegły.

Mieści się on na działce o powierzchni 800 m2, która jest do wyłącznej dyspozycji  naszych gości. W ogrodzie można skorzystać z grilla, miejsca na ognisko, placu zabaw, prywatnej małej plaży, pomostu, łódki, 2 rowerów, EcoSpa (jacuzzi) oraz sauny z widokiem na jezioro.

Jeżeli chcesz wypocząć z dala od miasta to Relax House idealnie się do tego nadaje :)

Cena już od:

500 zł

Kontakt

Kontakt

Kontakt

Dom

80 m2

2 sypialnie 

 

3 łóżka

Plac

 

Zabaw

 

Leżaki

2

 

Rowery

 

Pomost

 

Plaża

 

Sauna

 

Sauna

 

Łódka

Balia

 

ogrodowa

 

Ognisko

 

Grill

 

Wi-Fi

 

Klimatyzacja

 

Prysznic

Maks

 

7 osób

Salon

 

sofa

Działka

 

800 m2

Wyposażenie

Wróć do strony głównej!

 

Sauna

Kontakt:

 

tel: +48 608 003 156

email: domymazur@gmail.com

Nasz Adres:

 

ul. Działkowa 90
05-800 Pruszków

 

             Regiel 28C             Małkinie 1b
             19-300 Ełk             19-300 Ełk

Proudly created with webwavecms.com